DarkSky

DarkSky

Jsme první mezi českými a slovenskými výrobci, kteří získali certifikaci IDA. V souladu s naší filozofií a trendy v oblasti veřejného osvětlení chceme vyrábět svítidla, která budou splňovat podmínky pro eliminaci světelného smogu. Chráníme tak noc, aby prostřednictvím světelného smogu nedocházelo k dalšímu narušování biodiverzity během noci.

Dark Sky

Nebo-li tmavá obloha je cíl certifikace IDA, která má snížit současné negativní dopady světelného smogu na zdraví člověka, ale i přírody jako takové. Například špatné osvětlení obytných či veřejných prostor vytváří falešný pocit bezpečí. Mějte na paměti při řešení světelných studií budoucnost a chtějte osvětlení, které reflektuje jak ekologii, tak i energetickou náročnost.

Ekologie

Zajímá nás, jak špatně implementované osvětlení ovlivňuje spotřebu energie, ovlivňuje naši uhlíkovou stopu a kolik kilowatthodin promrhá průměrná domácnost. Veškeré tyto negativní vlivy se snažíme odstraňovat prostřednictvím našich moderních LED svítidel, které splňují náročné podmínky nejen pro oblast úspor nákladů na energie.

Zajímejte se

Rádi Vám poradíme a navrhneme optimální světelné řešení, které můžete uplatnit v rámci investičních záměrů a projektů. Myslete na budoucí generace.

Více Vám sdělí naše obchodní oddělení nebo si vyberte svítidla s certifikací IDA na našem webu.

Související články

DIALux

DIALux

Usnadňujeme práci všem, kteří chtějí pracovat s našimi svítidly. Nově tak naše svítidla najdete součástí softwaru DIALux.

QR kódy

QR kódy

Věděli jste? Technické informace o svítidle nyní rychle přes QR kód. Novinka, která umožní práci technických pracovníkům a správcům osvětlovací soustavy.